ליווי מקצועי עד לשלב לחיצת היד

משרדנו אמון על הענקת ליווי מקצועי ואישי ללקוחות פרטיים בכל תחומי עסקאות הנדל”ן. המשרד מעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים כגון בדיקת נאותות משפטית, קניה ומכירה של דירות יד שנייה, מיצוי פוטנציאל של נכסים מניבים ופרויקטים של התחדשות עירונית.
בנוסף, צוות המשרד מייצג חברות נדל”ן, קבלנים ויזמים לאורך כל שלבי הפרויקט, תוך מתן שירות מקצועי מבלי לוותר על המימד האישי, הבנה והתייחסות פרטנית לכל צרכי הלקוח.
אנו מספקים לקהל לקוחותינו ליווי, ייצוג וטיפול בכל השלבים המקדמיים, סיוע וייעוץ בשלבי המו”מ, טיפולי במסמכי טאבו ועד להשלמת העסקה במלואה ובהצלחה. צוות המשרד הנו בעל ניסיון עשיר ומוכח בתחום מורכב ומאתגר זה, תוך מתן מענה מהיר ומדויק.

השותף המקצועי שלכם בתהליכי התחדשות עירונית

אנחנו כאן עבורכם על מנת שתמצו את המירב מכל עסקה. אנחנו מציעים ליווי משפטי מלא, מקיף ומקצועי בפרויקטים של תמ”א 38 ובינוי ופינוי, החל משלב הייזום והתכנון, דרך ביצוע הפרויקט והבניה ועד לסיום הפרויקט ורישום הזכויות בו. צוות המשרד מלווה חברות יזמיות, קבלנים ולקוחות פרטיים (דיירים) בעסקאות מורכבות בעולם הנדל”ן עם התמחות מוכחת בתחום ההתחדשות העירונית. הליווי המשפטי אותו אנחנו מציעים מייצר מעטפת משפטית בכלל שלבי הפרויקט, משלב המו”מ, דרך גיבוש הסכם מחייב (הכולל את מלוא הבטוחות הרלוונטיות) ועד לסיומו המוצלח של הפרויקט. הניסיון המעשי והידע הנצבר שלנו מאפשרים לנו להתמודד עם החסמים והמכשולים בתחום זה, ולגשר בין הצרכים של בעלי הדירות בפרויקט, לבין היזמים, הקבלנים והספקים.

מעטפת שירותים משפטיים לעסקאות נדל"ן מסחריות

משרדנו מתמחה במתן שרותי ליווי משפטי בשלבי ההקמה, קנייה ומכירה של קניונים ומרכזים מסחריים, חנויות, משרדים ומגרשים. כמומחים בתחום, אנחנו אמונים על כל היבטי העסקה המורכבים, לרבות בדיקת נאותות משפטית תוך שמירה והקפדה על טובת לקוחותינו.
בנוסף, המשרד מציע שרותי ייצוג משפטי כולל לחברות נדל”ן, יזמים וקבלנים בתחום הכלכלי, העסקי והמשפטי, החל משלבי בדיקת הנאותות, דרך הליכי התכנון והמו”מ ועד להשלמת הפרויקט על כל היבטיו המשפטיים. אנחנו מעמידים לרשות לקוחותינו בקיאות בכל רזי תחום הנדל”ן המסחרי ובנבכי הביורוקרטיה הממשלתית והמוניציפלית. כחלק מתפיסת השירות שלנו, אנחנו מחויבים להתעדכן באופן שוטף בתקנות ובחוקים ולהיות עם אצבע על הדופק בכל הנוגע לחידושים ושינויים בתחום.

מעטפת משפטית להגנה על האינטרסים העסקיים שלכם

אנו שומר הסף של העסק בכל עסקה. אנחנו שם על מנת לשמור על האינטרסים העסקיים שלכם תוך עמידה לצדכם לאורך כל הדרך. משרדנו מציע שירותי ניהול מו”מ, בדיקת נאותת, ביצוע ועריכת הסכמים אזרחיים ומסחריים, תוך מתן פתרונות מיידים על בסיס ידע משפטי מעמיק ונרחב והבנת הצרכים הייחודיים של לקוחות המשרד, בכל רמת מורכבות נדרשת. הצוות המקצועי הנו בעל ניסיון רב בניהול הליכים משפטיים במגוון תחומי המשפט האזרחי-מסחרי.

שירותי המשרד:

ליווי עסקאות מקרקעין  •  עסקאות בנדל”ן עסקי  •  ליטיגציה וייצוג משפטי  •  התחדשות עירונית  •  משפט אזרחי-מסחרי   •  ייפוי כח מתמשך

נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירותים משפטיים ברמה הגבוהה ביותר.

נשמח לעמוד לשירותכם

אנא השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם