רכישת ומכירת משרדים

רכישת ומכירת משרדים נפוצה בקרב משקיעים כעסקה נושאת תשואה וכן בקרב בעלי עסקים העוברים להיות משוכרים, לבעלי המשרדים מהם הם פועלים.

בעת ביצוע עסקה של רכישת ומכירת משרדים, יש להביא בחשבון מספר משתנים העשויים להשפיע על כדאיות העסקה ועל האמשרות לבצע אותה.

בין היתרונות העיקריים בביצוע עסקות לרכישת ומכירת משרדים נמצאת התשואה העדיפה שניתן לקבל בעסקת שכירות. כשבשכירות דירה ניתן לקבל בממוצע בין 3-5% תשואה, עולה התשואה על השכרת משרדים והיא בין 5-9% מעלות המקרקעין.

לצד היתרונות בעסקה לרכישה ומכירת משרדים ניתן למצוא גם את החסרונות בעסקה מסוג זה הבאים לידי ביטוי בעיקר בתקופות מעבר ארוכות הנדרשות לאיתור שוכר ובביצוע התאמות לסוג עסקיו.

על מנת להינות מיתרונותיהן של העסקאות האמורות תוך כדי צמצום הסיכון בקניית נכס לא מתאים או שרישומו אינו מתאפשר בשל סיבות שונות, מומלץ להיות מלווה בעורך דין הבקיא בבדיקת זכויות הבעלים במקרקעין או לחילופין ליווי המכירה על להעברת מלוא התמורה המסוכמת לידי המוכר.

למשרד עו”ד ונוטריון לויטה, מזור ושות’ ניסיון מצטבר רב שנים בליווי עסקאות לרכישת ומכירת משרדים, בייצוג בין בעלי נכסים, משקיעים, קבלנים ויזמים ומוסדות מכל הסוגים.

הניסיון הרב שהצטבר במשרדנו בליווי עסקאות אלה מאפשר להעניק ללקוחות המשרד ביטחון וודאות יחד עם יחס אישי ומקצועיות מאת השותפים ועורכי הדין במשרד.

נשמח לעמוד לשירותכם לכל שאלה ועניין, משרד עו”ד לויטה מזור: 03-6932823.