ליטיגציה מסחרית

לעיתים, מתגלעות מחלוקות בין צדדים להסכם בעל אופי מסחרי. נושאי המחלוקת יכולים לעסוק בפרשנות ההסכם, בדרכי יישומו, בהפרותיו או בדרכי ביטולו ובשלל נושאים נוספים.

כאשר מחלוקות אלו מגיעות לפתחו של בית המשפט, מתנהל הליך של ליטיגציה מסחרית – או אז יש צורך בהכרת הליכי הפרוצדורה הכרוכים בניהולו של התיק, לצד הכרת החקיקה והפסיקה הרלוונטית.

צד למחלוקת, שישלוט במידע האמור, יגדיל את סיכויו לזכות בתביעתו (ובלבד שכמובן עובדות המקרה תומכות בטענותיו).

צד למחלוקת אשר יהיה מעודכן בפסיקה הרלוונטית העדכנית ביותר ובעל ניסיון בטקטיקות ניהול תיקי בית משפט ובליטיגציה מסחרית נכונה מחד, ומאידך בעל ניסיון מוכח בכל הקשור לפן העסקי בבסיסה של כל עסקה – ימקסם את סיכויו לזכייה בסעדים המבוקשים מאת בית המשפט.

משרדנו הינו בעל ניסיון רב בתחום הליטיגציה המסחרית. נשמח לעמוד לשירותכם לכל שאלה ועניין, משרד עו”ד לויטה מזור: 03-6932823.

משרדנו בעל ניסיון בליווי לקוחות פרטיים, עצמאיים, קבלנים, חברות וכיוב’ בפני הערכאות השונות. בין אם בפני ועדות שונות, ועדות ערר, טריבונאלים משפטיים שונים, ישיבות דירקטוריון, גישור, בוררות ועוד.

ברגע שבו נודע לך על כתב התביעה, יש לפנות מיד לעורך דין. הזמן הקצוב לתגובה הוא מוגבל ויש לעמוד בסעד הזמנים על מנת שלא לקבל פסק דין מיותר בהיעדר הגנה. למשרדנו ניסיון בעריכת בקשות לביטול פסק דין, בעריכת כתבי הגנה ובייצוג בבתי משפט.

בשלב ראשון ניפגש לשיחת ייעוץ. ישנם ערוצים אחרים לפתרון סכסוכים ולעיתים עצה נכונה תהיה טובה מפנייה מיותרת לערכאות. ישנם מצבים בהם לא ניתן להימנע מהגשת תביעה ואז מומלץ לבחור בעורך דין בעל ניסיון לליווי בהליך.

בניהול נכון ואחראי של כתבי בית הדין כמו כתב תביעה או כתב הגנה, ניתן להשיג הישגים משפטיים יוצאי דופן גם אל מול פירמות עורכי דין גדולות ובעלות נייר מכתבים מרשים.

קודם כל אפשר להירגע. התכתבויות ופניות לעורכי דין הם המקצוע שלנו. עורך דין מנוסה ידע להבדיל בין איומים חסרי תוכן לבין איום ממשי שיש להיערך אליו. על מנת שלא להיגרר לאמירות מיותרות, מומלץ לפנות מיד לעורך דין ולהגיב למכתב ההתראה בתשובה מעורך דין המייצג אתכם.